O nas

liptov scandic / profil firmy

Spoločnosť Liptov-ScandicSpoločnosť Liptov-Scandic úspešne pôsobí na slovenskom trhu už takmer 10 rokov. Vyrábame a vyvíjame kvalitný a štýlový čalúnený nábytok pre hotely, kaviarne, reštaurácie, ale aj do vašich obývačiek. Ak si nevyberiete zo štandardných výrobkov, radi vám nábytok vyrobíme atypicky podľa vášho konceptu.

Liptov – Scandic poskytuje kombináciu švédskej kvality a slovenskej zručnosti, vďaka čomu máme spokojných zákazníkov v rámci celej Európy. Orientujeme sa na nadčasový dizajn a kvalitné prevedenie. V ponuke máme rôzne druhy poťahových látok zo Švédska či Nemecka alebo kožu z Talianska.

Showroom máme v Liptovskom Hrádku, Malmo, Orebro a Stockholme.


Čo ponúkameNašu hlavnú náplň charakterizujú 3 činnosti: VYRÁBAME, VYVÍJAME, PRERÁBAME.

Našou silnou stránkou sú štýlové sedačky, kreslá, ušiaky, barovky a stoličky, ktoré vyrábame aj na mieru podľa vašich predstáv. Pre B2B klientov ponúkame originálne riešenia pre zariadenie hotelových izieb, reštaurácií, kasín, barov a kaviarní.

Dôležitým prvkom našej výroby je zmysel pre detail a individuálny prístup. Spojením pracovného nasadenia a kvalitných materiálov neustále napredujeme. Sme otvorení novým progresívnym nápadom pri konštrukciách aj dizajne, a preto vyvíjame aj nové produkty.


Prečo by ste si mali vybrať práve nás?  • používame kvalitné konštrukčné materiály, ktoré nás odlišujú od priemernosti
  • spájame moderný dizajn a flexibilné rozmery
  • vieme vkusne vyvinúť produkt podľa konceptu architekta, príp. inej predlohy
  • výnimoční v prístupe, flexibilite a kvalite prevedenej práce
  • máme dlhoročné skúsenosti v odbore
  • sme cenovo dostupní a trpezliví v komunikácii
  • kvalitu si môže každý overiť nahliadnutím do výroby

Máme za sebou veľa rozmanitých realizácií zariadenia domacností, hotelov, hotelových alebo bežných reštaurácií, barov a kasín, prevažne na slovenskom a škandinávskom trhu, ale aj v rámci celej Európy. Inšpirácie nájdete tu >>#